Thuisspelende teams vrijdag

Datum Thuisspelende ploeg Captain Tegenstander Starttijd
13-sep Heren 1 17+ Xavier van Riet Schiebroek 5 19.00
  Heren 1 35+ Pino Toma TOP Papendrecht 2 19.00
  Dames 2 17+ Elizabeth van Roest De Rhijenhof 3 19.00
  Dames 2 35+ Thea Kroes Hodenpijl 2 19.00
  Mix 35+ 1 Jorien Pleijsier RLTC 1 19.00

 

Datum Thuisspelende ploeg Captain Tegenstander Starttijd
20-sep Heren 2 35+ Arend van Dijk De Rhijenhof 1 19.00
  Heren 3 35+ Tony Broere Oostvoorne 1 19.00
  Dames 1 17+ Annemieke Baggerman Unicum 1 19.00
  Dames 1 35+ Petra van der Meer Hodenpijl 6 19.00
  Dames 3  35+ Angelique Olthof Maasland 2 19.00
  Mix 17+ 1 Annemarie Kuperus Verburch 1 19.00

 

Datum Thuisspelende ploeg Captain Tegenstander Starttijd
27-sep Heren 1 17+ Xavier van Riet Maasland 3 19.00
  Heren 1 35+ Pino Toma West Voorne 2 19.00
  Dames 2 17+ Elizabeth van Roest s-Gravenzande 5 19.00
  Dames 2 35+ Thea Kroes Naaldwijk 4 19.00
  Mix 1 35+ Jorien Pleijsier Tanthof 1 19.00

 

Datum Thuisspelende ploeg Captain Tegenstander Starttijd
4-okt Heren 2 35+ Arend van Dijk Leomonias 2 19.00
  Heren 3 35+ Tony Broere West Voorne 1 19.00
  Dames 1 17+ Annemieke Baggerman Maasland 1 19.00
  Dames 1 35+ Petra van der Meer DTB 3 19.00
  Dames 3 35+ Angelique Olthof Nootdorp 4 19.00
  Mix 1 17+ Annemarie Kuperus DTB 3 19.00

 

Datum Thuisspelende ploeg Captain Tegenstander Starttijd
11-okt Heren 1 35+ Pino Toma Heer Jan 3 19.00
  Heren 2 35+ Arend van Dijk Naaldwijk 1 19.00
  Dames 1 17+ Annemieke Baggerman Honselersdijk 1 19.00
  Dames 1 35+ Petra van der Meer Maasland 1 19.00
  Dames 2 35+ Thea Kroes Concordia 1 19.00
  Dames 3 35+ Angelique Olthof Evergreen 3 19.00
  Mix 1 17+ Annemarie Kuperus Maasland 1 19.00

 

Datum Thuisspelende ploeg Captain Tegenstander Starttijd
18-okt Heren 1 17+ Xavier van Riet Ommoord 1 19.00
  Heren 3 35+ Tony Broere Tanthof 1 19.00
  Dames 2 17+ Elizabeth van Roest s-Gravenzande 2 19.00
  Dames 3 35+ Angelique Olthof Naaldwijk 5 19.00
  Mix 1 35+ Jorien Pleijsier Kralingen 1 19.00

 

Datum Thuisspelende ploeg Captain Tegenstander Starttijd
25-okt Heren 1 17+ Xavier van Riet Holy 1 19.00
  Heren 1 35+ Pino Toma RLTC 2 19.00
  Dames 1 17+ Annemieke Baggerman Hodenpijl 1 19.00
  Dames 1 35+ Petra van der Meer t Loo 2  19.00
  Mix 1 35+ Jorien Pleijsier Zuidland 1 19.00

 

Evenementen hoofdmenu overzicht