Agenda

December 2017
wo 13-12 Lekker tossen op woensdag!! (09:00 - 11:00)
do 14-12 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
zo 17-12 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
zo 17-12 Winter bridgemiddag in de Quick-Inn (13:00 - 20:00)
ma 18-12 Tosochtend (10:00 - 12:00)
wo 20-12 Lekker tossen op woensdag!! (09:00 - 11:00)
do 21-12 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
vr 22-12 Jeugddiehardcompetitie KERSTEDITIE (18:30 - 21:30)
zo 24-12 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
wo 27-12 Lekker tossen op woensdag!! (09:00 - 11:00)
do 28-12 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
zo 31-12 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
Januari 2018
ma 1-1 Tosochtend (10:00 - 12:00)
do 4-1 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
za 6-1 Nieuwjaarsreceptie (16:00 - 18:00)
zo 7-1 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
ma 8-1 Tosochtend (10:00 - 12:00)
di 9-1 Bestuursvergadering (20:00 - 22:30)
do 11-1 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
vr 12-1 Die Hard Competitie Jeugd (bij De Commandeur) (18:30 - 21:30)
za 13-1 Buffet bewoners vereninging (17:00 - 22:00)
zo 14-1 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
ma 15-1 Tosochtend (10:00 - 12:00)
do 18-1 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
zo 21-1 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
ma 22-1 Tosochtend (10:00 - 12:00)
do 25-1 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
vr 26-1 Die Hard Competitie Jeugd (bij Bequick) (18:30 - 21:30)
zo 28-1 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
zo 28-1 Winter bridgemiddag in de Quick-Inn (13:00 - 20:00)
ma 29-1 Tosochtend (10:00 - 12:00)
di 30-1 Bestuursvergadering (20:00 - 22:30)
Februari 2018
do 1-2 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
zo 4-2 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
ma 5-2 Tosochtend (10:00 - 12:00)
ma 5-2 Algemene ledenvergadering met aansluitend een wijnproeverij (20:00 - 23:30)
do 8-2 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
vr 9-2 Die Hard Competitie Jeugd (bij De Commandeur) (18:30 - 21:30)
zo 11-2 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
ma 12-2 Tosochtend (10:00 - 12:00)
do 15-2 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
zo 18-2 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
ma 19-2 Tosochtend (10:00 - 12:00)
do 22-2 Winterladdercompetitie (20:00 - 22:00)
zo 25-2 Winterladdercompetitie (10:15 - 12:30)
zo 25-2 Winter bridgemiddag in de Quick-Inn (13:00 - 20:00)
ma 26-2 Tosochtend (10:00 - 12:00)
Maart 2018
ma 5-3 Tosochtend (10:00 - 12:00)
vr 9-3 Die Hard Competitie Jeugd (bij Bequick)
ma 12-3 Tosochtend (10:00 - 12:00)
vr 16-3 Die Hard Competitie Jeugd (bij De Commandeur)
zo 18-3 World Tour Rood & Oranje
ma 19-3 Tosochtend (10:00 - 12:00)
za 24-3 Open dag voor de jeugd
za 24-3 Slaapfeestje jeugd
za 24-3 Maeslantsluys Toernooi (09:00 - 18:00)
za 24-3 Opening van het seizoen (10:00 - 14:00)
De jubilarissen en pasjes ophalen
zo 25-3 World Tour Rood & Oranje
zo 25-3 Maeslantsluys Toernooi (09:00 - 18:00)
ma 26-3 Tosochtend (10:00 - 12:00)
ma 26-3 Maeslantsluys Toernooi (18:00 - 23:00)
ma 26-3 Captainsavond (19:30 - 20:30)
Tevens pasjes ophalen
di 27-3 Maeslantsluys Toernooi (18:00 - 23:00)
wo 28-3 Maeslantsluys Toernooi (18:00 - 23:00)
do 29-3 Maeslantsluys Toernooi (18:00 - 23:00)
vr 30-3 Maeslantsluys Toernooi (18:00 - 23:00)
za 31-3 Maeslantsluys Toernooi (09:00 - 18:00)
April 2018
ma 2-4 World Tour Rood & Oranje
do 5-4 Donderdag voorjaarscompetitie (09:00 - 14:00)
vr 6-4 Vrijdagavond voorjaarscompetitie (19:00 - 23:00)
za 7-4 Zaterdag voorjaarscompetitie
zo 8-4 Zondag voorjaarscompetitie
zo 8-4 Voorjaarscompetitie jeugd Groen & Geel
di 10-4 Dinsdag voorjaarscompetitie
do 12-4 Donderdag voorjaarscompetitie (09:00 - 14:00)
vr 13-4 Vrijdagavond voorjaarscompetitie (19:00 - 23:00)
za 14-4 Zaterdag voorjaarscompetitie
zo 15-4 Zondag voorjaarscompetitie
zo 15-4 Voorjaarscompetitie jeugd Groen & Geel
di 17-4 Dinsdag voorjaarscompetitie
do 19-4 Donderdag voorjaarscompetitie (09:00 - 14:00)
vr 20-4 Vrijdagavond voorjaarscompetitie (19:00 - 23:00)
za 21-4 Zaterdag voorjaarscompetitie
zo 22-4 Zondag voorjaarscompetitie
zo 22-4 Voorjaarscompetitie jeugd Groen & Geel
di 24-4 Dinsdag voorjaarscompetitie
do 26-4 Donderdag voorjaarscompetitie (09:00 - 14:00)
Mei 2018
za 5-5 Zaterdag voorjaarscompetitie
zo 6-5 Zondag voorjaarscompetitie
zo 6-5 Voorjaarscompetitie jeugd Groen & Geel
di 8-5 Dinsdag voorjaarscompetitie
vr 11-5 Vrijdagavond voorjaarscompetitie (19:00 - 23:00)
za 12-5 Zaterdag voorjaarscompetitie
zo 13-5 Zondag voorjaarscompetitie
zo 13-5 Voorjaarscompetitie jeugd Groen & Geel
di 15-5 Dinsdag voorjaarscompetitie
do 17-5 Donderdag voorjaarscompetitie (09:00 - 14:00)
vr 18-5 Vrijdagavond voorjaarscompetitie (19:00 - 23:00)
di 22-5 Dinsdag voorjaarscompetitie
vr 25-5 Vrijdagavond voorjaarscompetitie (19:00 - 23:00)
za 26-5 Zaterdag voorjaarscompetitie
zo 27-5 Zondag voorjaarscompetitie
zo 27-5 Voorjaarscompetitie jeugd Groen & Geel
di 29-5 Dinsdag voorjaarscompetitie
do 31-5 Donderdag voorjaarscompetitie (09:00 - 14:00)
Juni 2018
vr 1-6 Vrijdagavond voorjaarscompetitie (19:00 - 23:00)
za 2-6 Zaterdag voorjaarscompetitie
zo 3-6 Zondag voorjaarscompetitie
zo 3-6 Voorjaarscompetitie jeugd Groen & Geel
zo 10-6 World Tour Rood & Oranje
zo 17-6 World Tour Rood & Oranje
zo 24-6 World Tour Rood & Oranje
za 30-6 Bequick Open (09:00 - 18:00)
Juli 2018
zo 1-7 World Tour Rood & Oranje
zo 1-7 Bequick Open (09:00 - 18:00)
zo 1-7 Open Toernooi (09:00 - 18:00)
ma 2-7 Bequick Open (18:00 - 23:00)
di 3-7 Bequick Open (18:00 - 23:00)
wo 4-7 Bequick Open (18:00 - 23:00)
do 5-7 Bequick Open (18:00 - 23:00)
vr 6-7 Bequick Open (18:00 - 23:00)
za 7-7 Bequick Open (09:00 - 18:00)
zo 8-7 Bequick Open (09:00 - 18:00)
do 26-7 50 Plus Toernooi (09:30 - 16:30)
Augustus 2018
ma 27-8 Clubkamioenschappen (19:00 - 23:00)
di 28-8 Clubkamioenschappen (19:00 - 23:00)
wo 29-8 Clubkamioenschappen (19:00 - 23:00)
do 30-8 Clubkamioenschappen (19:00 - 23:00)
vr 31-8 Clubkamioenschappen (19:00 - 23:00)
September 2018
za 1-9 Clubkamioenschappen (09:00 - 18:00)
zo 2-9 Clubkamioenschappen (09:00 - 18:00)
di 4-9 Captainsavond (19:00 - 20:00)
vr 7-9 Vrijdagavond Najaarscompetitie (7-9 t/m 8-9) (18:30 - 01:00)
za 8-9 Zaterdag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
zo 9-9 Zondag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
vr 14-9 Vrijdagavond Najaarscompetitie (14-9 t/m 15-9) (18:30 - 01:00)
za 15-9 Zaterdag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
zo 16-9 Zondag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
vr 21-9 Vrijdagavond Najaarscompetitie (21-9 t/m 22-9) (18:30 - 01:00)
za 22-9 Zaterdag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
zo 23-9 Zondag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
Oktober 2018
vr 5-10 Vrijdagavond Najaarscompetitie (5-10 t/m 6-10) (18:30 - 01:00)
za 6-10 Zaterdag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
zo 7-10 Zondag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
vr 12-10 Vrijdagavond Najaarscompetitie (12-10 t/m 13-10) (18:30 - 01:00)
za 13-10 Zaterdag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
zo 14-10 Zondag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
vr 19-10 Vrijdagavond Najaarscompetitie (19-10 t/m 20-10) (18:30 - 01:00)
za 20-10 Zaterdag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
zo 21-10 Zondag Najaarscompetitie (09:00 - 18:00)
zo 28-10 Feest Jeugd (09:00 - 18:00)
November 2018
vr 9-11 Jeugd Die-Hard Competitie (18:30 - 21:30)
vr 23-11 Jeugd Die-Hard Competitie (18:30 - 21:30)
December 2018
vr 7-12 Jeugd Die-Hard Competitie (18:30 - 21:30)
vr 21-12 Jeugd Die-Hard Competitie (18:30 - 21:30)
Agenda
ZOEKEN

De BHW Competitie gaat niet door

EYE CATCHERS

Sponsors

SPONSORS